Závody 2016/17

By Super User 10 únor, 2020 52

Září

  • 23.-24.09. VC Chomutova – 2005 a st. – přihl. 17.09.
  • 24.09. 39.Cena města Mladé Boleslavi a Memoriál Miroslava Tottera – 2002 – 2006 – přihl. 15.09.

Říjen

  • 01.10. Podzimní cena Litoměřic – 2005 a st. – přihl.do 22.09.
  • 01.10. VC Plzně (Radbuza) – 2006 a st. – přihl.do 25.09.
  • 01.10. Podzimní cena Kolína – 2007 a ml. – přihl.do 22.09.
  • 08.10. Litvínovský pohár 13.ročník – 2006 a st.(2007 a ml.-výběr) – přihl.do 02.10.
  • 15.10. Plavecké čtyřutkání Stráž pod Ralskem
  • 14.-16.10. Plzeňské sprinty – 6. kolo ČP – výběr 2003 a st. – přihl.do 05.10.
  • 22.10. Podzimní cena Varnsdorfu
  • Meziokres PODZIM Lovosice – 2002 a ml.

Listopad

  • 05.11. Malá cena Kralup – 2006 a ml.
  • 05.11. Závody Zpívající fontány Mariánské Lázně – 2007 a st.
  • 05.11. Vánoční cena města Mostu – všichni
  • 11.11. Pohár LUNA Litvínov – 2005 a st. –
  • 19.-20.11. OPŽ st. žactvo (12let a st.) Chomutov- 2004 a st. – přihl.do 09.11.
  •  26.11. OPŽ ml. žactvo (11let a ml.) Litoměřice – 2005 a ml.

Prosinec

  • 03.-04.12. Zimní MČR 12ti letých Trutnov – 2004
  • 03.-04.12. Zimní MČR 13ti letých Mladá Boleslav – 2003
  • 03.-04.12. Zimní MČR 14ti letých Kopřivnice – 2002
  • 10.-11.12. Zimní PČR 10 + 11ti letých Plzeň – Slovany – 2005-06
  • 17.12. Malá vánoční cena 2016 – Kladno 2007 a ml. – přihl.do 12.12.

Leden

  • Neratovický pohár – Memoriál K. Řády – 2009 a starší
  • 21.01. 1.kolo MČR družstev – výběr

Únor

  • 04-05.02 Velká cena Opavy – 2006 a st.
  • 18.02. Litoměřický kalich – 2003 a ml.
  • 25.2. Malá cena Prosen Louny – Litvínov

Březen

  • 03-04.02 Plavecké čtyřutkání Varnsdorf
  • Cena města Příbrami – 2007 a ml.
  • 18.-19.3. VC Hradce Králové – 1.kolo ČP (50m) – 2003 a st.
    • nominace
    • Přijata byla pouze Dominika Tvrdá
  • 25.3. Kraulařský víceboj Louny – výběr 2006 a st. – přihlášky do 20.3.
  • 25.3. Cena TJ Bižuterie a města Jablonec n. N. – všichni – přihlášky do 18.3.

Duben

  • 1.4. Jarní cena Prahy (50m) – 2002 – 2009
  • 1.4. Plavecké čtyřutkání – Rumburk
  • Pohár mladšího žactva – Roudnice nad Labem – 2005 a ml.
  • 21.-23.04. Velká cena města Ústí n. L. (50m) – 2007 a st. – přihl.do 16.04.
  • 22.04. plavecké čtyřutkání – Liberec
  • Malá cena Rakovníka – 2007 a ml.
  • 29.4. Memoriál J. Jezbery – Chomutov – všichni

Květen

  • 5.-6.5.Západočeský pohár – Plzeň (50m) –  2006 a st.
  • 6.5. StřČ pohár nejml.žactva, 2.kolo – Ml.Boleslav – 2007 a ml. – přihlášky do 27.4.
  • 13.-14.05. Memoriál Zdeňka Vaněčka Ústí n.L.(50m) – všichni – přihlášky do 1.5.
  • 20.5. Velká cena Varnsdorfu – všichni
  • Košařův memoriál – Plzeň-Radbuza – prsaři – 2006 a st.
  • 20.-21.5. VC Pardubic, 3.kolo ČP (50m) – 2003 a st.
  • Jarní cena Hradce Králové(50m)
  • 27.-28.5. OPŽ st. žactvo 12let a st. Chomutov – 2003 -2005

Červen

  • 3.6. OPŽ ml.žactvo 11let a ml. Rumburk- 2006 a ml. – přihlášky do 24.5.
  • 10.6. Děčínské plavecké závody
  • 10.-11.6. Letní MČR – 12.letého žactva – Zlín – 2005
  • 10.-11.6. Letní MČR – 13.letého žactva – Ostrava – 2004
  • 10.-11.6. Letní MČR – 14.letého žactva Pardubice – 2003
  • 17.-18.6. Letní PČR 10ti letých – Ml.Boleslav – 2007
  • 17.6. Letní PČR 11ti letých – Plzeň-Slovany – 2006
  • 24.-29.6. Olympiáda dětí a mládeže ČR – Brno – 2003-2005 – přihlášky do 16.6.
  • 6.-9.7.Letní MČR – dorost a dospělí – Praha-Podolí(50m) – 2002 a st.
Share

Poslední novinky

Informace

icon zbynek.simi@seznam.cz

icon +420602104571

icon Barvířská 3083
Varnsdorf, 40747

Menu Nabídka